شکوری: طاهرخانی خواسته های غیرمعقولی داشت، حفظ برند پرسپولیس برای مان مهم است

به گزارش انوار بلاگ، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس می گوید مدافع جوان مد نظر این باشگاه خواسته های غیرمعقولی داشت.

شکوری: طاهرخانی خواسته های غیرمعقولی داشت، حفظ برند پرسپولیس برای مان مهم است

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم شکوری درباره آخرین شرایط نقل وانتقالات پرسپولیس اظهار کرد: ما چهارشنبه، روز سختی داشتیم. با توجه به این که 7 سهمیه لیگ رجحان پرسپولیس تمام شده بود، امروز بین دو مورد خاص بودیم. بین عیسی آل کثیر که برای ما زحمات زیادی کشیده است و بازیکنی که خواسته های غیرمعقول داشت گیر کرده بودیم. این بازیکن از طریق چهار و پنج مدیر برنامه مختلف با ما مذاکره می کرد.

او افزود: حفظ برند پرسپولیس برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است. شاهین طاهرخانی درخواست قرارداد کم تر از 3 سال را داشت و می خواست بندی در قراردادش باشد که هر زمانی که خواست با پرداخت 100 هزار دلار جدا بشود. این درخواست ها غیرمعقول بود. بازیکنی که به پرسپولیس می آید، باید بداند به چه جایگاهی وارد می شود. برند پرسپولیس جایگاه بسیار بزرگی است. اینکه ما بخواهیم با خواسته هایی در روز آخر نقل وانتقالات خودمان را به باشگاه تحمیل کنیم، مناسب نیست. شرایط طاهرخانی با شرایط ما هم خوانی نداشت. امیدوارم عیسی آل کثیر هرچه زودتر شرایط بهتری پیدا کند. زمان همه چیز را مشخص می کند.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس هم چنین گفت: سعی می کنیم اگر بازیکن آزادی وجود داشت، جذب کنیم. 7 سهمیه لیگ رجحان ما تکمیل بود و اگر می خواستیم بازیکنی جذب کنیم، حتما باید یک نفر را از لیست خارج می کردیم. تیم ما در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، همین بازیکنان که داریم تیم را به فینال برده اند. ما از همین امروز با کادر فنی بادانش خودمان و بازیکنان پر قدرت، خودمان را برای بازی فینال آماده می کنیم و از هواداران هم می خواهم وارد مسائل حاشیه ای که بقیه تیم ها انجام می دهند، نشوند چون می خواهند تیم قهرمان ایران و فینالیست لیگ قهرمانان آسیا را به چالش بکشند. قطعا تیم ما پتانسیل این را دارد که قهرمان آسیا شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 7033

به "شکوری: طاهرخانی خواسته های غیرمعقولی داشت، حفظ برند پرسپولیس برای مان مهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: طاهرخانی خواسته های غیرمعقولی داشت، حفظ برند پرسپولیس برای مان مهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید