ثبت نام خبرنگاران برای واکسن کرونا

به گزارش انوار بلاگ، اسامی افرادی که مدیران مسئول برای واکسیناسیون اعلام می نمایند، به صورت علنی منتشر خواهد شد.

ثبت نام خبرنگاران برای واکسن کرونا

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد خاطرنشان کرد که مدیران رسانه های فعال تا 15 تیرماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع رسانه های کشور، نسبت به ثبت مشخصات خبرنگاران خود برای واکسیناسیون اقدام کنند.

معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی طی اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: مدیران مسئول محترم رسانه های فعال شامل رسانه های مکتوب در حال انتشار، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دارای رتبه بندی تا 15 تیرماه 1400 فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع رسانه های کشور، نسبت به ثبت مشخصات خبرنگاران خود برای واکسیناسیون اقدام کنند.

در این اطلاعیه معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی آمده است: با توجه به اینکه طبق سند ملی واکسیناسیون، اولویت سوم تزریق واکسن کرونا شامل خبرنگاران می گردد، مدیران مسئول محترم رسانه های فعال شامل رسانه های مکتوب در حال انتشار، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری دارای رتبه بندی تا 15 تیرماه 1400 فرصت دارند، اسامی و مشخصات خبرنگاران خود را برای اعلام به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پنل اختصاصی خود در سامانه جامع رسانه های کشور، ثبت کنند.

روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی خاطرنشان کرد با توجه به بعضی محدودیت های احتمالی در فاز نخست، اسامی اعلامی، بر اساس اولویت درج گردد. بدیهی است، اسامی اعلامی از سوی هر رسانه برای استفاده از سهمیه واکسن خبرنگاران، پس از ارسال به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف شفاف سازی، منتشر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 9931

به "ثبت نام خبرنگاران برای واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام خبرنگاران برای واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید