توخل: بازیکنان پاری سن ژرمن از همین حالا می خواهند به تعطیلات بروند!

به گزارش انوار بلاگ، سرمربی PSG اعتراف کرد که بعضی از شاگردانش دیگر برای بازی کردن در هفته های باقی مانده تا انتها فصل انگیزه ندارند.

توخل: بازیکنان پاری سن ژرمن از همین حالا می خواهند به تعطیلات بروند!

به گزارش انوار بلاگ، توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن می گوید که بسیاری از بازیکنانش بعد از باخت شان مقابل منچستر یونایتد و حذف از لیگ قهرمانان اروپا از او خواسته اند که به آنها اجازه رفتن به تعطیلات را بدهد.

پاریسی ها چهارشنبه هفته گذشته در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، با وجود پیروزی 2 بر صفر در بازی رفت، در خانه با نتیجه 3 بر یک در خانه مغلوب شدند و یک سال دیگر هم در حسرت صعود به مرحله ای بالاتر از یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ماندند.

با توجه به حاشیه امنیت 14 امتیازی پاری سن ژرمن با دو بازی کمتر نسبت به لیل، قهرمانی این تیم در لوشامپیونه در فاصله 10 هفته به سرانجام رقابت ها قطعی به نظر می رسد و شاید به همین دلیل دیگر برای بازیکنان این تیم انگیزه ای باقی نماند.

توخل به انوار بلاگ گفت: تنها چند روز بعد از باخت مان مقابل منچستریونایتد بسیاری از بازیکنان می خواستند که فصل شان تمام گردد و برای مدتی به تعطیلات بروند. ما اما چنین گزینه ای را در برنامه های مان نداریم. درست است که این فصل دیگر شانسی برای بردن لیگ قهرمانان نداریم اما هنوز این فرصت را داریم که مانند تیمی قهرمان رفتار کنیم.

کیلیان امباپه و پرسنِل کیمپمبه، کسی که خطای هندش مقابل منچستریونایتد موجب اعطای یک پنالتی به شیاطین سرخ و در نهایت حذف پاری سن ژرمن شد بعد از باخت تیم شان مقابل شیاطین سرخ، با رسانه ها صحبت نموده اند. در حالی که امباپه به تعهد خود به پروژه PSG تأکید نموده، کیمپمبه سهل انگاری تیم را دلیل ناکامی آن دانسته است، چیزی که توخل با آن موافق نبود.

او ادامه داد: من به حرف های پرسنل گوش ننموده ام. احساس می کردم که تیم در بازی برگشت بیش از بازی رفت در منچستر انگیزه داشت و به خودش فشار آورد. بازیکنان من در تمرینات روز یکشنبه هم بسیار جدی بودند. بازی هفته پیش بسیار متفاوت از بازی مقابل منچستر یا بلگراد بود. برداشت من با برداشت پرسنل متفاوت است. اگر او این احساس را نسبت به خودش داشته است، خب آن وقت باید برخی چیزها را تغییر دهد. الان زمان آن نیست که کوشش کنم، یک مسئله غیرقابل شرح را شرح دهم.

طرفداران دوآتشه پاری سن ژرمن روز یکشنبه مجوز حضور در محل تمرینی این تیم را پیدا کردند تا اعتراض و نارضایتی شان را به گوش مسئولان تیم برسانند. آنها خواستار آن شدند که تیم شخصیت بزرگتری نشان دهد و توخل هم به آنها حق داد.

او گفت: اولتراها ناراحت و عصبانی هستند. ما هم حال شان را درک و خواسته های شان را قبول می کنیم. با این حال آنها باید درک نمایند که در حال حاضر حس و حال هیچ کسی بدتر از خود ما نیست. ما برای طرفداران احترام قائلیم و باید این را هم بگویم که عملکرد ما در اولدترافورد فوق العاده بود. الان زمان شک و تردید نسبت به تیم نیست.

آیا توخل مایل است که با وجود ناکامی های این فصل باز هم به کارش در پارک دو پرنس ادامه دهد. او در پاسخ به این سؤال گفت: البته، من دوست دارم برای مدتی طولانی اینجا بمانم و از کسب موفقیت های گوناگون لذت ببرم. این هدف من است و الان هم که این ناکامی رخ داد احساس بدی دارم. اتفاقی که چهارشنبه شب رخ داد یک حادقه بود و تحلیل آن بسیار پیچیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 13

به "توخل: بازیکنان پاری سن ژرمن از همین حالا می خواهند به تعطیلات بروند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توخل: بازیکنان پاری سن ژرمن از همین حالا می خواهند به تعطیلات بروند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید