ارزش لاشه خودروهای فرسوده اعلام شد

به گزارش انوار بلاگ، مدیر اجرایی ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده، مقدار ارزش لاشه خودروهای فرسوده در سال 1402 را گفت.

ارزش لاشه خودروهای فرسوده اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، محمد حیدری پاشاکی، ضمن یادآوری روند اسقاط خودروها و تکمیل فرآیند مشارکت در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، اظهار کرد: برندگان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده با مراجعه به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده به آدرس nnhk.ir می توانند فرآیند ثبت نام را انجام دهند. متقاضیان پس از این که در این سایت ثبت نام و مرکز اقساط مورد نظر خود را انتخاب کردند، همراه با خودروی فرسوده خود برای ارائه مدارک، تحویل و اسقاط خودرو به مرکز اسقاط مورد نظر مراجعه می نمایند.

مدیر اجرایی ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده توضیح داد: همانطور که پیشتر نیز گفته شده است، مراکز اسقاط وظیفه دارند پس از اسقاط خودرو متقاضیان، ارزش لاشه خودرو را به حساب مالکان واریز نمایند؛ عدم واریز وجه لاشه خودرو به حساب مالک خودرو فرسوده به عنوان تخلف تلقی می گردد و مالکان می توانند شکایت خود را به وسیله سامانه 124 ثبت نمایند.

وی با بیان اینکه، ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده مشخص ارزش لاشه خودروهای فرسوده را به انجمن صنفی مراکز اسقاط واگذار نموده است؛ گفت: براساس جلسه های کارشناسی برگزار شده، تصمیم بر آن شده است که نیمی از ارزش لاشه برای مراکز اقساط و نیمی دیگر در اختیار صاحبان خودروهای فرسوده قرار گیرد؛ از این رو با کسر هزینه های اسقاط، حدود پنج تا هشت میلیون تومان بابت ارزش لاشه به مالکان پرداخت می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 تیر 1402 بروزرسانی: 20 تیر 1402 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 18936

به "ارزش لاشه خودروهای فرسوده اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزش لاشه خودروهای فرسوده اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید