هشدار ناجا به به آذربایجان و ارمنستان برای شلیک گلوله به خاک ایران

به گزارش انوار بلاگ، جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اصابت تعدادی گلوله توپ و راکت به خاک ایران، گفت: مرزبانان ما هم طبق وظیفه ای که دارند به صورت قانونی به دو کشور ارمنستان و آذربایجان اخطار و هشدار داده و آن ها نیز اشتباه اجرا شده را پذیرفته اند.

هشدار ناجا به به آذربایجان و ارمنستان برای شلیک گلوله به خاک ایران

با ما سفر کنید و با تور ارمنستان ارزان از کشور جذاب همسایه دیدن کنید و شهر زیبای ایروان را ببینید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید از واحد های مرزی استان آذربایجان شرقی گفت: در منطقه ای هستیم که مابین کشور آذربایجان و ارمنستان به هردلیلی مناقشه اتفاق افتاده و ما آرزو داریم این موضوع به زودی به سرانجام برسد و ملت هر دو کشور آسوده باشند و امنیت و آرامش در منطقه برقرار گردد.

وی با بیان اینکه حدود 9 روز است که دو کشور در منطقه در حال جنگ هستند و ما برای انسان هایی که کشته شدند، ناراحت هستیم، گفت: در این تبادل آتش، تعدادی از گلوله توپ ها و راکت های آن ها به صورت سهوی به خاک ما اصابت نموده و مرزبانان کشور ما هم طبق وظیفه ای که دارند به صورت قانونی به دو کشور ارمنستان و آذربایجان اخطار و هشدار داده و آن ها نیز اشتباه اجرا شده را پذیرفته اند.

جانشین فرمانده ناجا با اعلام اینکه مقرر شده زاویه تیر اندازی دو طرف اصلاح گردد، توضیح داد: کشاورزان، کارگران و مرزنشینان در منطقه فعال هستند و همچنین مرزبانان ما با هوشیاری، آرایش لازم را اتخاذ و رصد و اشراف کامل بر مرز ها دارند.

سردار رضایی گفت: در منطقه مرزی، یک دیدار با طرف آذربایجانی داشتیم و موارد لازم را اعلام کردیم و آن ها نیز مراتب عذرخواهی خود را اعلام کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 5688

به "هشدار ناجا به به آذربایجان و ارمنستان برای شلیک گلوله به خاک ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار ناجا به به آذربایجان و ارمنستان برای شلیک گلوله به خاک ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید