مهار آتش سوزی ساختمان پنج طبقه رشت در کمتر از 10 دقیقه

به گزارش انوار بلاگ، خبرنگاران/گیلان سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری رشت، آتش سوزی یک انبار در ساختمان تجاری 5 طبقه در رشت اطلاع داد و گفت: آتش نشانان آتش سوزی را در کمتر از 10 دقیقه مهار و از سرایت آن به ساختمان های دیگر جلوگیری کردند.

مهار آتش سوزی ساختمان پنج طبقه رشت در کمتر از 10 دقیقه

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

شهرام مومنی در گفت وگو با انوار بلاگ، با اشاره به اینکه عصر امروز حادثه آتش سوزی در انبار سوپرمارکتی در ساختمان تجاری پنج طبقه در رشت اطلاع داده شد، گفت: 41 آتش نشان و افسر ارشد با 17 خودروی اطفای حریق، آبرسان، پشتیبا، دستگاه تنفسی و نردبان به محل حادثه در شهرک شهید بهشتی، گلستان 14 اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان آتش سوزی را در کمتر از 10 دقیقه مهار و از سرایت آن به ساختمان های دیگر جلوگیری کردند، اضافه نمود: تیم های نجات 17 شهروند را از میان دود و آتش به مکان امن منتقل کردند.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت، علت آتش سوزی و میزان خسارت را در دست آنالیز دانست و گفت: یک شهروند دچار سوختگی و سه آتش نشان با شکستگی سر و دودگرفتگی روبرو شدند؛ البته همگی با یاری امدادگران اورژانس حاضر در محل حادثه به مراکز درمانی انتقال یافتند.

مومنی، با بیان اینکه یک نفر از داخل آسانسور، هشت نفر از طریق نردبان هیدرولیک و هشت نفر به یاری تیم نجات و دستگاه های تنفسی به مکان امن منتقل شدند، گفت: بعضی از آسیب دیدگان ناشی از دودگرفتگی توسط تیم های اورژانس به طور سرپایی مداوا شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4602

به "مهار آتش سوزی ساختمان پنج طبقه رشت در کمتر از 10 دقیقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهار آتش سوزی ساختمان پنج طبقه رشت در کمتر از 10 دقیقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید