متقاضیان فقط تا 30 تیر برای تحویل قرارداد مسکن ویژه مهلت دارند

به گزارش انوار بلاگ، خبرنگاران: مدیریت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات مسکن ویژه تهرانسر اظهار داشت متقاضیان فقط تا 30 تیرماه سال جاری فرصت دارند نسبت به دریافت قرارداد واحد مسکونی خود اقدام نمایند.

متقاضیان فقط تا 30 تیر برای تحویل قرارداد مسکن ویژه مهلت دارند

جهت دریافت خدمات مدل الاچیق چوبی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگار مالی انوار بلاگ، مدیریت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات مسکن ویژه تهرانسر در اطلاعیه ای اظهار داشت: به اطلاع آن دسته از متقاضیان (164 متقاضی) می رساند در اسرع وقت جهت تحویل یک نسخه از قرارداد خود با در دست داشتن برگه رسید موقت و اصل مدارک شناسایی حداکثر تا تاریخ 30 تیرماه امسال به آدرس جدید ساختمان اداری تهرانسر از ساعت 9 لغایت 14 مراجعه نمایند.

قرارداد فقط به شخص متقاضی یا وکیل قانونی ایشان تحویل می گردد و عدم تحویل قرارداد در موعد مقرر موجب تلقی انصراف متقاضی خواهد بود.

این مدیریت در اطلاعیه ای دیگر نیز اظهار داشت متقاضیان واجد شرایطی که تا به امروز اقدام به تشکیل پرونده فیزیکی نکرده اند فقط تا روز چهارشنبه اول مردادماه امسال فرصت دارند با در دست داشتن اصل و رونوشت تمامی مدارک خود که در زمان ثبت نام در سایت بارگذاری کرده اند به آدرس جدید ساختمان اداری تهرانسر از ساعت 9 لغایت 14 مراجعه نمایند.

عدم مراجعه تا تاریخ مذکور به منزله انصراف تلقی و عواقب آن به عهده شخص متقاضی است.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 3418

به "متقاضیان فقط تا 30 تیر برای تحویل قرارداد مسکن ویژه مهلت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان فقط تا 30 تیر برای تحویل قرارداد مسکن ویژه مهلت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید