توضیحات وکیل روح الامینی درباره دادگاه سعید مرتضوی

به گزارش انوار بلاگ، وکیل خانواده روح الامینی درباره جلسه دادگاه روز سه شنبه سعید مرتضوی گفت: دادگاه اظهارات طرفین را استماع کرد و منتظر تصمیم قضات هستیم احتمالاً وقت رسیدگی مجدد تعیین می شود.

توضیحات وکیل روح الامینی درباره دادگاه سعید مرتضوی

به گزارش انوار بلاگ، میرمجید طاهری وکیل خانواده روح الامینی درخصوص شکایت عبدالحسین روح الامینی، پدر یکی از کشته شدگان کهریزک و نماینده فعلی مجلس از سعید مرتضوی و جزئیات جلسه دادگاه دیروز به ایلنا گفت: پرونده موکل من دو قسمت داشت که یک قسمت آن مربوط به شعبه 76 و اتهام بازداشت غیرقانونی بود که رأی صادر شد و قسمت دیگر در شعبه 22 تجدیدنظر بود که در رابطه با اتهام معاونت در قتل علیه آقای مرتضوی بود.

وی اضافه نمود: مرتضوی نسبت به رأی صادر شده توسط شعبه 76 برای اتهام بازداشت غیرقانونی، درخواست اعاده دادرسی داد که در شعبه اول دیوان عالی کشور این درخواست تجویز شد، یعنی اجازه داده شد که پرونده مجدداً رسیدگی شود و به شعبه 8 کیفری یک استان تهران ارجاع شد.

وی اضافه نمود: حدود 10 روز قبل به من اطلاع دادند و برای روز سه شنبه معین وقت شد؛ برای کلیه شکات آقای مرتضوی اطلاعیه ارسال شده است، جلسه روز سه شنبه با حضور قضات، نماینده دادستان، آقای مرتضوی و وکیل شان و آقای روح الامینی تشکیل شد.

وکیل خانواده روح الامینی گفت: دادگاه اظهارات طرفین را استماع کرد و منتظر تصمیم قضات هستیم احتمالاً وقت رسیدگی مجدد معین می شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 5482

به "توضیحات وکیل روح الامینی درباره دادگاه سعید مرتضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات وکیل روح الامینی درباره دادگاه سعید مرتضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید