تخصص 31220 میلیارد تومان اعتبار به پروژه های عمرانی قابل بهره برداری

به گزارش انوار بلاگ، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص 31 هزار و 220 میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی را بی سابقه دانست و گفت: خوشبختانه در سال جدید این میزان از تخصیص به خزانه دولت ابلاغ شده و هر هفته به یک استان برای تکمیل پروژه های عمرانی سفر می کنیم تا رفاه را برای مردم ایجاد کنیم.

تخصص 31220 میلیارد تومان اعتبار به پروژه های عمرانی قابل بهره برداری

جهت دریافت خدمات طرح آلاچیق فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اقتصادی انوار بلاگ، محمد باقر نوبخت امشب در حاشیه بازدید از راه آهن رشت - کاسپین بندر انزلی در جمع با انوار بلاگ با بیان اینکه این خط ریلی باعث اتصال خلیج فارس و دریای عمان به دریای خزر می گردد، اظهار کرد: در بازدیدی که از از خط 6 و هفت خط ریلی راه آهن رشت به بندر انزلی داشتیم تنها 30 کیلومتر از آن باقی مانده و تا انتها سال به بهره برداری می رسد .

وی با اشاره به مسائل دولت در این برهه حساس گفت: تمام هدف دولت در این شرایط که کشور در شدیدترین شرایط سخت اقتصادی و تحریمی به سر می برد ولی تمام هدف دولت تخصیص بهینه اعتبار به پروژه های اولویت دار و قابل بهره برداری در سال جدید است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اولویت بندی پروژه های قابل بهره برداری توسط دولت توضیح داد: سقف بودجه دولت در سال جدید با افزلیش روبرو نشده و باید در پرداخت های پرسنلی واقعیت های جامعه لحاظ گردد ولی در کشور پروژه های قابل بهره برداری زیادی وجود دارد که دولت بر اساس اولویت آنان را تفکیک نموده و اعتباراتی برای آنان در نظر گرفته شده است.

نوبخت با اذعان به اینکه دولت در سنوات گذشته استاد خزانه و اوراق اقتصادی به پیمانکاران اعطا می نموده است، توضیح داد: سال جاری دولت این اسناد و اوراق را در بورس و بازارهای سرمایه به ریال تبدیل نموده و پرداخت های ریالی به پیمانکاران داده می گردد.

وی تخصیص 31 هزار و 220 میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی را بی سابقه دانست و بیان نمود: خوشبختانه در سال جدید این میزان از تخصیص به خزانه دولت ابلاغ شده و هر هفته به یک استان برای تکمیل پروژه های عمرانی سفر می کنیم تا رفاه را برای مردم ایجاد کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به پروژه چ های قابل بهره برداری در سال جدید اضافه نمود: تکمیل 730 کیلومتر راه آهن چابهار زاهدان، جهت همدان به سنندج، جهت اردبیل، بستان آباد به تبریز از جمله پروژه های قابل بهره برداری در سال جدید هستند که توسط دولت به بهره برداری می رسد.

نوبخت با بیان اینکه پرداختی های لازم برای تکمیل راه آهن رشت به انزلی گفت: پرداختی ها برای تکمیل این پروژه به بهترین نحو ادامه دارد و هیچ پروژه ای به علت بودجه تعطیل نشده است.

وی با اشاره به آخرین شرایط ورزشکار مصدوم گیلانی بیان نمود: وظیفه دولت و سازمان برنامه و بودجه حمایت از ورزشکاران در مواقع بحرانی و مصدومیت است لذا دولت این آمادگی را دارد اعتبارات لازم برای مداوای این ورزشکار گیلانی و مازندرانی در نظر را تأمین کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 2 تیر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4251

به "تخصص 31220 میلیارد تومان اعتبار به پروژه های عمرانی قابل بهره برداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصص 31220 میلیارد تومان اعتبار به پروژه های عمرانی قابل بهره برداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید