بازدید معاون محیط زیست استان از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان ایوان

به گزارش انوار بلاگ، معاون و کارشناسان حفاظت محیط زیست استان ایلام از تصفیه خانه شهرستان ایوان بازدید نموده و شاخص های زیست محیطی این طرح را مطلوب ارزیابی کردند.

بازدید معاون محیط زیست استان از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان ایوان

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

معاون و کارشناسان حفاظت محیط زیست استان ایلام از تصفیه خانه شهرستان ایوان بازدید نموده و شاخص های زیست محیطی این طرح را مطلوب ارزیابی کردند.

به گزارش خبرنگاران ایلام در این بازدید که دکتر محمدی معاون توسعه فاضلاب شرکت نیز حضور داشت، معاون و کارشناسان محیط زیست استان از بخش های مختلف تصفیه خانه فاضلاب بازدید و ضمن آنالیز نتایج آزمایشات خروجی، کیفیت پساب خروجی و تصفیه مطلوب فاضلاب را مطلوب ارزیابی نمودند.

دکترمحمدی در این بازدید بیان داشت: این طرح با هدف بالا بردن سطح بهداشت عمومی ، جلوگیری از آلودگی آب های زیرزمینی ، بهبود شرایط زیست محیطی شهر ایوان و همچنین تامین بخشی از نیازهای کشاورزی و صنعتی اجرا شده است.

وی در مورد فرایند تصفیه در این تصفیه خانه گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر ایوان با ظرفیت فراوری روزانه 9 هزار متر مکعب پساب و با فرایند سیستم لجن فعال با هوادهی گسترده ایجاد شده است.

مهندس سارایی، معاون محیط زیست استان، نیز در این بازدید تصفیه خانه ایوان را در سطح کشور نمونه دانست و از و کوشش ها و خدمات شرکت آب و فاضلاب تقدیر و تشکر نمود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 8506

به "بازدید معاون محیط زیست استان از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان ایوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید معاون محیط زیست استان از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان ایوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید