بازدید دو نماینده از کلینیک سینا؛ پای تخلف ساختمانی در میان است

به گزارش انوار بلاگ، یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخلف ساختمانی کلینیک سینا گفت که با توجه به اینکه این ساختمان، مسکونی بوده و آن را تبدیل به کلینیک نموده اند لذا سیستم برق، کشش نداشته و موجب بروز سانحه شده است.

بازدید دو نماینده از کلینیک سینا؛ پای تخلف ساختمانی در میان است

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

به گزارش انوار بلاگ، سید نظام الدین موسوی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: امروز همراه با آقای اقبال شاکری درباره حادثه کلینیک سینا اطهر دیداری با شهردار محترم تهران داشتیم. متاسفانه در این سانحه باز هم پای تخلف ساختمانی در میان است. ساختمان مسکونی بوده اما تبدیل به کلینیکش نموده اند. فلذا سیستم برق، کشش نداشته و دچار ایراد و موجب بروز سانحه شده است.

اقبال شاکری نماینده تهران و عضو کمیسیون عمران مجلس نیز در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: بحران مدیریت بحران داریم. در زمان بازدیدم از محل حادثه کلینیک سینا، بیماران بسیاری آمده بودند برای پیگیری نمونه برداری های حاصل از چندین میلیون تومان و چندین ماه زمان؛ کسی جوابگو نبود! گفتم تا مسئول این کار معین نشود از اینجا نمی روم. در آخر شهردار منطقه 1 قول پیگیری و گزارش داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4859

به "بازدید دو نماینده از کلینیک سینا؛ پای تخلف ساختمانی در میان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید دو نماینده از کلینیک سینا؛ پای تخلف ساختمانی در میان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید