اسنپ زنان سرپرست خانواده را از پرداخت کمیسیون معاف کرد

به گزارش انوار بلاگ، اسنپ بار دیگر طرح معافیت زنان سرپرست خانواده از پرداخت کمیسیون را اجرا می کند. این طرح از ابتدای آذر تا خاتمه سال 1399 دوباره فعال خواهد شد. در مرحله قبل طرح همراه زنان سرزمینم که سال گذشته همزمان با روز ملی کارآفرینی اجرا شد، 417 نفر از زنان سرپرست خانواده عضو ناوگان اسنپ تا خاتمه اسفند 1398 از پرداخت کمیسیون معاف شدند.

اسنپ زنان سرپرست خانواده را از پرداخت کمیسیون معاف کرد

طبق آخرین آمار رسمی اعلام شده، 85 درصد از زنان سرپرست خانواده بیکار هستند و با توجه به همه گیری کرونا و مسائل اقتصادی پیش آمده احتمالا این تعداد با افزایش روبه رو شده است. به همین دلیل و با توجه به استقبال گسترده از طرح معافیت زنان سرپرست خانواده از پرداخت کمیسیون، اسنپ تصمیم گرفته بار دیگر همراه زنان سرزمین خود شود. به گزارش روابط عمومی اسنپ، در حال حاضر حدود 50هزار راننده زن در سراسر ایران در ناوگان اسنپ مشغول به فعالیت هستند. علاوه بر ثبت نامی های قبلی، زنانی که تا کنون عضو ناوگان اسنپ نبوده اند نیز می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از طرح معافیت زنان سرپرست خانواده از پرداخت کمیسیون بهره مند شوند.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

این طرح شامل دو دسته از زنان می شود: زنانی که همسرشان فوت شده است و زنانی که حضانت فرزند یا فرزندان خود را برعهده دارند. متقاضیان واجد شرایط از 20 آبان تا سرانجام آذر فرصت دارند تا به صورت آنلاین برای شرکت در طرح معافیت از پرداخت کمیسیون اقدام کنند. در حال حاضر ثبت نام متقاضیان از طریق سامانه ثبت نام غیرحضوری اسنپ انجام می شود. متقاضیان می توانند مدارک مربوط به سرپرستی خود را از طریق پشتیبانی آنلاین اسنپ ارسال کنند.

افراد متقاضی برای استفاده از این طرح باید شناسنامه، گواهی فوت همسر یا مدرکی دال بر حق حضانت فرزندان خود را ارائه دهند. کسانی که سال گذشته ثبت نام کرده اند، در صورت تمایل به استفاده دوباره از این طرح، می توانند عدد 900 را به سرشماره 1000550 ارسال کنند. این دسته از متقاضیان نیز بار دیگر باید مدارک خود را از طریق پشتیبانی آنلاین اسنپ ارسال کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 6840

به "اسنپ زنان سرپرست خانواده را از پرداخت کمیسیون معاف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنپ زنان سرپرست خانواده را از پرداخت کمیسیون معاف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید