استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی اردبیل در رونق محورهای گردشگری

به گزارش انوار بلاگ، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: ظرفیت تشکل های مردمی اردبیل در رونق محورهای جدید گردشگری این استان استفاده می گردد.

استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی اردبیل در رونق محورهای گردشگری

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل، صغری فرشی، 30 بهمن ماه 98 با تأکید به ضرورت تعریف محورهای جدید گردشگری توضیح داد: در معرفی و رونق محورهای جدید ضروری است از تشکل های مردم نهاد بهره گرفته گردد.

او با تأکید به اینکه در نمایشگاه بین المللی تهران نیز تفاهم نامه خط سبز گردشگری با شش استان شمال و شمال غرب کشور منعقد شد، افزود: این مهم در راستای رونق گردشگری شمال کشور تعریف شده است و با توجه به سیاست وزارت میراث فرهنگی مبنی بر تعریف مسیرهای جدید گردشگری ضروری است این مهم موردتوجه فعالان گردشگری به ویژه راهنمایان تور و آژانس های مسافرتی قرار گیرد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تأکید کرد: در پی تعریف و شناسایی محورهای جدید، ضروری است تورهای جدید نیز در این محورها تعریف و جاذبه ها در سطح گسترده معرفی گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 1969

به "استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی اردبیل در رونق محورهای گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی اردبیل در رونق محورهای گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید